Privacy Policy


  FOR ENGLISH

  We respect all your personal rights as the Nbanalyst Platform. During the time you spend on our site, we strive this to provide it completely.


  Like most websites, the browser you use NBAnalisti.com also has standard information such as your input-output pages, reffering site, device type operating system, etc. However, none of this information is used except for statistical purposes. Your privacy is strictly not violated.


  The information mentioned in the previous paragraph may be used by advertisers for statistical purposes to provide you with a better service.


  We will notify you in advance of any changes that may be in our privacy policy.
  

  For questions, problem or comments about our Privacy policy, please contact nbanalisti@hotmail.com

---------------------------------------------------------------

FOR TURKISH


  NBAnalyst Platformu olarak kişisel tüm haklarınıza saygı duyuyoruz. Sitemizde geçirdiğiniz vakit boyunca da bunu tamamen sağlamak için çaba sarf ediyoruz.


  Pek çok internet sitesi gibi NBAnalisti.com da kullandığınız tarayıcı, giriş-çıkış sayfalarınız, yönlendiren site, cihaz tipi, işletim sisteminiz vs. gibi standart bilgilere sahip oluyor. Fakat bu bilgilerin hiçbiri istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamaktadır. Kesinlikle mahremiyetiniz ihlal edilmemektedir.


  Bir önceki paragrafta belirtilen bilgiler size daha iyi bir hizmet sunmak adına reklam verenler tarafından istatistiksel amaçla kullanılabilir.


  Gizlilik politikamızda olabilecek herhangi bir değişiklikte, öncesinde bu size bildirilecektir.


  Gizlilik politikamızla ilgili sorun, soru veya görüşleriniz için nbanalisti@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz  

Comments